Добродојдовте Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Што барате?
Фустани
Сукњи
Палта
Блузи и Кошули
Џемпери и Наметки
Панталони и Комбинезони
Капути, Мантили и Јакни
Комплет
Додатоци
Најнови Модели во BELLA
undefined
Брз преглед
new
Фустан Дикси лур пепито
Фустан Дикси лур пепито
4,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Дикси лур 2
Фустан Дикси лур 2
3,590.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Дуксер дикси лур
Дуксер дикси лур
2,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Хеланки Дикси лур
Хеланки Дикси лур
1,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Гаја принт
Блуза Гаја принт
2,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Јос
Блуза Јос
1,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Јос црна
Блуза Јос црна
1,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Јос црн
Фустан Јос црн
3,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Хеланки Јос
Хеланки Јос
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Хеланки Јос блу
Хеланки Јос блу
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Палто Јос
Палто Јос
3,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Палто Јос блу
Палто Јос блу
3,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Јос
Фустан Јос
3,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Панталони Зои слим
Панталони Зои слим
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Лили
Фустан Лили
6,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Зои дотс
Блуза Зои дотс
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Лили слим
Фустан Лили слим
5,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Панталони Лили слим
Панталони Лили слим
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Лили силвер
Блуза Лили силвер
1,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Голден
Фустан Голден
6,990.00 ДЕН.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.