Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
КОЛКАВА Е ВАШАТА ЕМОЦИОНАЛНА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА?
КАТЕГОРИЈА
КОЛКАВА Е ВАШАТА ЕМОЦИОНАЛНА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА?
Што е она што некои луѓе ги прави поуспешни во работата и во животот? Интелигенцијата и работната етика се битни, но тоа не е се. 
ЕДНОСТАВНИ ТРИКОВИ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА МЕМОРИЈАТА
КАТЕГОРИЈА
ЕДНОСТАВНИ ТРИКОВИ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА МЕМОРИЈАТА
Без разлика на тоа дали ви се случува да влезете во соба и да не се сеќавате по што сте тргнале или пак сакате да се пријавите на некој квиз, доколку ви е потребно брзо освежување на меморијата искористете некој од овие трикови. 
ДНЕВНА ДОЗА ИНСПИРАЦИЈА И МОТИВАЦИЈА ОД УСПЕШНИ ЖЕНИ
КАТЕГОРИЈА
ДНЕВНА ДОЗА ИНСПИРАЦИЈА И МОТИВАЦИЈА ОД УСПЕШНИ ЖЕНИ
Секој од нас поминува низ периоди кога проблемите и предизвиците ни се чинат преголеми. Но, таквите периоди не треба да нè срушат, туку да нè направат подобри личности. 
ДАЛИ ГО ТРОШИТЕ РАБОТНОТО ВРЕМЕ НАПРАЗНО?
КАТЕГОРИЈА
ДАЛИ ГО ТРОШИТЕ РАБОТНОТО ВРЕМЕ НАПРАЗНО?
Сите сме го правеле тоа: стануваме рано, доаѓаме дома доцна и зафатени сме преку целиот ден... и на крајот на денот изгледа како да не сме постигнале многу! 
ПОДОБРЕТЕ ГИ КОМУНИКАЦИСКИТЕ ВЕШТИНИ ВО НЕКОЛКУ ЧЕКОРИ
КАТЕГОРИЈА
ПОДОБРЕТЕ ГИ КОМУНИКАЦИСКИТЕ ВЕШТИНИ ВО НЕКОЛКУ ЧЕКОРИ
Добрите комуникациски вештини се важни за секоја кариера, особено каде што се работи со клиенти. 
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.