Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Среќна 26 годишнина Пирс Броснан
КАТЕГОРИЈА
Среќна 26 годишнина Пирс Броснан
Пирс Броснан и Кели Шеј Смит споделија заеднички фотографии и пораки еден према друг по повод нивната годишнина.
Дали да ја одложите или откажете венчавката?
КАТЕГОРИЈА
Дали да ја одложите или откажете венчавката?

Согласно ситуацијата со COVID - 19 и примораната изолација, многу парови имаат закажани венчавки, па се наметнува прашањето:

Што со планираните настани од ваков тип? 

Изненадете ги пријателите со овие подароци
КАТЕГОРИЈА
Изненадете ги пријателите со овие подароци
Понекогаш едноставните подароци знаат многу повеќе да допрат до човекот од скапите предмети.
9 кратки совети при селидба
КАТЕГОРИЈА
9 кратки совети при селидба

Постојат нешта кои го прават селењето забавно.

Но, постојат и нешта поради кои едвај чекаме да завршиме со овој процес.

ВИП третман на Џеј Ло и Алекс Родригез
КАТЕГОРИЈА
ВИП третман на Џеј Ло и Алекс Родригез
Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат специјален третман, така што користат цела теретана само за себе во Мајами и тоа во време на изолацијата од коронавирусот.
Ријана направи голема донација
КАТЕГОРИЈА
Ријана направи голема донација
И случајно објави нов сингл.
Хари и Меган се преселија повторно
КАТЕГОРИЈА
Хари и Меган се преселија повторно
Очигледно дека Канада нема да биде нивниот постојан дом.
Тајната за добар сон, кожа и здравје
КАТЕГОРИЈА
Тајната за добар сон, кожа и здравје
Не за џабе ја викаат и втор мозок. Човековата утроба содржи не помалку од 100 билиони бактерии и таа остава влијание врз сонот, здравјето, стресот, хормоните и сексуалниот нагон.
Кејти Холмс во издание во кое не сте ја виделе досега
КАТЕГОРИЈА
Кејти Холмс во издание во кое не сте ја виделе досега
Самоуверено независна, подготвувајќи се за вториот филм оваа година, таа ни ракажа нешто повеќе за себе си. 
Активности за вашите деца за време на изолација
КАТЕГОРИЈА
Активности за вашите деца за време на изолација
Новиот корона вирус не е опасен за децата, сепак си остава свое влијание на начин што школите се затворени, нема надворешни активности, дружење со други деца и сл. 
7 начини да се сакате повеќе
КАТЕГОРИЈА
7 начини да се сакате повеќе
Доброто здравје не е секогаш врзано само со физичката активност, напротив менталната свест е многу важна и треба да ја негуваме и одржуваме на добро ниво.
Кралските членови и нивните омилени пијачки
КАТЕГОРИЈА
Кралските членови и нивните омилени пијачки
Сите од нас сакаме да го завршиме денот со чаша алкохол. Но, дали кралските членови сакаат алкохол и го внесуваат секој ден? 
Првата средба на Принцот Хари и Вилијам после Мегзит
КАТЕГОРИЈА
Првата средба на Принцот Хари и Вилијам после Мегзит
Принцот Хари и Меган Маркл си разменија чуден поздрав со Принцот Вилијам и неговата сопруга за време на последниот кралски настан на кој тие учествуваа како кралска двојка со кралски должности. 
Можете да изгубите коилограми и без кардио вежби
КАТЕГОРИЈА
Можете да изгубите коилограми и без кардио вежби
Дали знаевте дека можете да ги намалите килограмите и без кардио вежби?
Моќна двојка: Криси Тиген и Џон Леџенд
КАТЕГОРИЈА
Моќна двојка: Криси Тиген и Џон Леџенд
Тие се една од најпознатите двојки во Холивуд.
Што ќе ја направи вашата врска поуспешна во 2020?
КАТЕГОРИЈА
Што ќе ја направи вашата врска поуспешна во 2020?
Доколку разговарате со било која личност која користи апликации за состанување, секоја од нив ќе ви потврди дека тоа е навистина тешко. Многумина од нас веќе сме изморени во потрага по вистинска љубов и партнер кој ќе ни биде погоден.
Омилената порција паста на Анна Винтур - перфектен оброк за Денот на вљубените
КАТЕГОРИЈА
Омилената порција паста на Анна Винтур - перфектен оброк за Денот на вљубените
Немате идеја за подарок за Денот на вљубените, а штотуку почнавте да се состанувате ?
Меган Маркл не разговарала со Кејт Мидлтон уште од Мегзит и никогаш не била посреќна откако замина од Лондон
КАТЕГОРИЈА
Меган Маркл не разговарала со Кејт Мидлтон уште од Мегзит и никогаш не била посреќна откако замина од Лондон
Близок извор напоменува дека Меган нема разговарано со Кејт од денот кога тие ги напуштија своите улоги како сениор ченови на кралското семејство.
Зошто книгата на Опра Винфри предизвика бура на контроверзни реакции
КАТЕГОРИЈА
Зошто книгата на Опра Винфри предизвика бура на контроверзни реакции
Критиките не стивнуваат, а Опра очигледно планира да ја премолчи ситуацијата.
Хајди Клум во одбрана на контроверзните шеги на Сајмон Коуел во Американското Шоу - Талент
КАТЕГОРИЈА
Хајди Клум во одбрана на контроверзните шеги на Сајмон Коуел во Американското Шоу - Талент
Габриел Јунион пред извесно време се пожали за неговите расистички коментари.
Гвинет Палтроу отворено зборува за нејзините симпатии кон Дакота Џонсон
КАТЕГОРИЈА
Гвинет Палтроу отворено зборува за нејзините симпатии кон Дакота Џонсон
Дакота Џонсон е во двегодишна врска со поранешниот сопруг на Гвинет Палтроу.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.