Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Паровите кои живеат одвоено ни ја откриваат тајната на успешна врска
КАТЕГОРИЈА
Паровите кои живеат одвоено ни ја откриваат тајната на успешна врска

Се повеќе парови се одлучуваат да се поврзат, но не и да живеат заедно? Зошто е тоа така? 

 

Принцот Хари и Меган Маркл се откажуваат од должностите во кралското семејство
КАТЕГОРИЈА
Принцот Хари и Меган Маркл се откажуваат од должностите во кралското семејство
Сасекс фамилијата ја изненади целата јавност со нивната изјава дека ќе работат на тоа да бидат финансиски независни. 
Ако трчате маратон може да живеете подолго, но од каде да почнете?
КАТЕГОРИЈА
Ако трчате маратон може да живеете подолго, но од каде да почнете?
Последните истражувања покажаа дека трчањето на долги стази може да помогне во забавувањето на процесот на стареење. Поради тие причини прочитајте неколку совети за како да се подготвите за вашата нова активност,
 Четирикратно номинираната за Оскар, Мишел Вилијамс се сврши и е во блажена состојба
КАТЕГОРИЈА
Четирикратно номинираната за Оскар, Мишел Вилијамс се сврши и е во блажена состојба
Среќникот е режисерот на "Хамилтон" - Томас Каил.
Каде ќе ги поминат Божиќните празници Меган Маркл и Принцот Хари
КАТЕГОРИЈА
Каде ќе ги поминат Божиќните празници Меган Маркл и Принцот Хари
Дали знаете каде се наоѓа најпознатото семејство од Сасекс?
Почесна Божиќна прошетка на Принц Џорџ и Принцезата Шарлот
КАТЕГОРИЈА
Почесна Божиќна прошетка на Принц Џорџ и Принцезата Шарлот
Повеќето уживаат во Божиќното утро, но не и кралската фамилија која мора да обави определени кралски должности, како што е посетата на црквената миса. Оваа година, кон официјалната прошетка до црква се приклучија Принцот Џорџ и Принцезата Шарлот. 
Топ листа на најдобри книги кои треба да ги прочитате во 2020г
КАТЕГОРИЈА
Топ листа на најдобри книги кои треба да ги прочитате во 2020г
Подгответе се за големиот бран на нови книги кои со сигурност ќе сакате да ги прочитате.
Филмот кој ги спои Тифани Хадиш, Селма Хаек и Роуз Бирни на филмското платно
КАТЕГОРИЈА
Филмот кој ги спои Тифани Хадиш, Селма Хаек и Роуз Бирни на филмското платно
Тифани Хадиш ја препознава важноста на хемијата на филмското платно. Штом таа го добила сценариото за филмот "Like a boss" и дознала дека е потенцијалната глумица за најдобрата пријателка на Роуз Бирни, прво нешто што направила е, и се јавила на Роуз и ја поканила на пијачка. 
Плејлиста од песни со кои ќе ја раздвижите Новогодишната забава
КАТЕГОРИЈА
Плејлиста од песни со кои ќе ја раздвижите Новогодишната забава
Оваа година нека ви започне со добри музички вибрации.
Ким Кардашијан комплетно го менува стилот на облекување
КАТЕГОРИЈА
Ким Кардашијан комплетно го менува стилот на облекување
Идната адвокатка има повеќе работи на ум.
Меган Маркл ќе го лансира стартот на нивната Сасекс Ројал добротворната фондација и во САД
КАТЕГОРИЈА
Меган Маркл ќе го лансира стартот на нивната Сасекс Ројал добротворната фондација и во САД
Можеби Меган Маркл е на пауза од нејзините кралски обврски, сепак таа работи напорно на други полиња. 
Дали потрагата по среќата всушност не прави несреќни
КАТЕГОРИЈА
Дали потрагата по среќата всушност не прави несреќни
Ако сте само во потрага по среќа, тогаш вие го правите тоа погрешно.
Божиќни песни кои ни ги подарија познатите изведувачи
КАТЕГОРИЈА
Божиќни песни кои ни ги подарија познатите изведувачи
Како што наближуваат празниците, еуфоријата се повеќе се чувствува меѓу сите нас. Понекогаш украсите не се доволен показател дека го очекуваме стартот на новата година, па затоа музиката е секогаш тука да не развесели. 
Бесплатни идеи за Новогодишен подарок
КАТЕГОРИЈА
Бесплатни идеи за Новогодишен подарок
Доаѓа оној период од годината каде се купуваат најмногу подароци, па поради тие причини со задоволство ви препорачуваме некои од прикажаните идеи, со кои би ја изненадиле спротивната страна, но и би заштедиле пари.
Меган и Хари ќе слават СОЛО за Божиќните празници
КАТЕГОРИЈА
Меган и Хари ќе слават СОЛО за Божиќните празници
Постои голема шанса славниот пар да не го слави Божиќ со кралската фамилија.
10 тренди идеи за подарок за секоја жена
КАТЕГОРИЈА
10 тренди идеи за подарок за секоја жена
Нема подобро чувство од она кога разменувате подароци со луѓето кои ги сакате и почитувате.
Најголемите трендови во декорирање на домовите
КАТЕГОРИЈА
Најголемите трендови во декорирање на домовите
Имајќи предвид брзиот тек на трендовите, навистина знае да биде фрустрирачки помислата за каков стил на уредување да внесете во вашиот нов дом. Сепак доколку сте за промена на стилот, прочитајте ги трендовите кои се најзастапени оваа година:
Како да ги исчистите најтешко достапните места во домот?
КАТЕГОРИЈА
Како да ги исчистите најтешко достапните места во домот?

За кое место од вашиот дом трошите најмногу време во чистење?  Можеби е тоалетот, масниот шпорет или пак завесата во кадата? 

Прочитајте на кој начин нај ефикасно ќе ги исчистите валканите површини:

Најинтересните костими кои ги носеа познатите за Ноќта на Вештерките
КАТЕГОРИЈА
Најинтересните костими кои ги носеа познатите за Ноќта на Вештерките
Halloween е еден од најпознатите празници низ светот, кој подеднакво е обожуван од помладите и постарите. Во последно време, познатите ѕвезди го сметаат овој празник за вистински предизвик и позитивна борба за кој ќе има подобра маска.
Студиите покажале дека чувањето куче навистина има неверојатни бенефити по човековото здравје
КАТЕГОРИЈА
Студиите покажале дека чувањето куче навистина има неверојатни бенефити по човековото здравје
Следен пат доколку некој ве обвини дека сте премногу драматични со изјавата дека не можете да живеете без вашето куче, тогаш слободно можете да му ја покажете оваа статија. 
Ова се најпосакуваните Инстаграм рецепти за овој месец.
КАТЕГОРИЈА
Ова се најпосакуваните Инстаграм рецепти за овој месец.
Дали сте навлечени на храна која содржи повеќе јаглехидрати? Ако одговорот е да, тогаш на вас навистина ќе ви се допаднат најпопуларните рецепти за месец Октомври. Проверете подоле кои се најбараните оброци на Инстаграм за овој месец.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.