Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Здолниште Кајла
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Кајла
Заблескајте во ројал блу нијанса и уживајте во комоцијата на префинетите материјали во текот на целиот ден.
Кошула Кајла
КАТЕГОРИЈА
Кошула Кајла
Bella ја истакна елеганцијата со една и единствената кошула - Кајла, која со сигурност нема да ве остави рамнодушни.
Палто и пантолони Кајла
КАТЕГОРИЈА
Палто и пантолони Кајла
Ројал сината нијанса зрачи со луксуз и престиж. Токму поради тие причини Bella се одлучи за материјал во оваа преубава боја.
Здолниште Палма
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Палма
Пролетта официјално ни започна, а на повидок ни се светли и ведри бои кои ќе ни ја обојат работната недела.
Комбинезон Кајла Лур
КАТЕГОРИЈА
Комбинезон Кајла Лур
Бидете дама и модна икона во секој период од денот.
Здолниште и јакна Корал
КАТЕГОРИЈА
Здолниште и јакна Корал
Направете го невозможното така што ќе комбинирате несекојдневни парчиња облека и со тоа ќе створите совршени комбинации. 
Сите начини на кои што Меган и Хари покажаа солидарност
КАТЕГОРИЈА
Сите начини на кои што Меган и Хари покажаа солидарност
Изминатиов период фановите на Хари и Меган се со измешани чувства. 
Дали проѕирните хеланки повторно се враќаат во мода?
КАТЕГОРИЈА
Дали проѕирните хеланки повторно се враќаат во мода?
Според последните модни избори на Криси Тајген тие дефинитивно се повторно ин.
Најдобрите плус сајз модели на костими за ова лето
КАТЕГОРИЈА
Најдобрите плус сајз модели на костими за ова лето
Состојбата со корона вирусот, не не спречува да сонуваме за летниот одмор.
Излезе новата секси колекција на Џенифер Лопез
КАТЕГОРИЈА
Излезе новата секси колекција на Џенифер Лопез
Покрај нејзиниот младешки изглед и одлична фигура, Џенифер Лопез е позната по истенчениот вкус и добрата колекциј на чевли. 
Фустан Кајла
КАТЕГОРИЈА
Фустан Кајла
Пролетта ни пристигнува, а со тоа и новите модели на Bella.
Блуза Кајла лур
КАТЕГОРИЈА
Блуза Кајла лур
Бидете спонтани во донесувањето на модните одлуки и покажете ја вашата длабока љубов према добрата гардероба. 
Палто и здолниште Кајла Лур
КАТЕГОРИЈА
Палто и здолниште Кајла Лур
Романтичниот класицизам не e заборавен, напротив се уште живее во светските трендови, а тоа го докажуваат и палтото и здолништето Кајла лур.
Тренди бјути алатки
КАТЕГОРИЈА
Тренди бјути алатки
За да имаме прекрасна кожа треба да се посвети доста од нашето време во нејзино негување. 
Блуза Корал
КАТЕГОРИЈА
Блуза Корал
Направете го вашиот следен деловен и кежуал работен ден далеку позабавен и послободен.
Здолниште Корал
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Корал
Започнете го април на најдобар можен начин- носејќи здолниште во корална нијанса која ќе ве отвори на секој начин. 
Кошула Корал
КАТЕГОРИЈА
Кошула Корал
Коралната боја го освои целиот свет, па зошто да не навлезе и во вашиот гардеробер?
Пантолони и Палто Корал
КАТЕГОРИЈА
Пантолони и Палто Корал
Пролетта е прекрасна и погодна за свежи и силни нијанси вклучени во вашите модни комбинациии.
Блуза Корал Феникс
КАТЕГОРИЈА
Блуза Корал Феникс
Дозволете им на светлите и ведри бои да навлезат во порите на вашиот моден стил и да направат пресврт по кој трагавте подолго време.
Познатите модели во деним на насловна страница
КАТЕГОРИЈА
Познатите модели во деним на насловна страница
Во чест на 25 години постоење на ВОГ, кретиците од ова модно списание направија посебна фотосесија на најпопуларните манекенки во последниот период.
Меган Маркл Блескаше во црвено
КАТЕГОРИЈА
Меган Маркл Блескаше во црвено
Принцот Хари и Меган Маркл повторно се вратија во Лондон, откако како бомба одекна веста дека се откажаа од своите кралските должности.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.