Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Модните тајни на безвременските жени
КАТЕГОРИЈА
Модните тајни на безвременските жени

Овие жени потврдуваат дека годините се само една обична бројка.

Препорака за летен деловен изглед од Bella
КАТЕГОРИЈА
Препорака за летен деловен изглед од Bella
Летото ви дозволува да експериментирате со бои и дезени, па дури и кога станува збор за вашиот деловен изглед.
Дали усогласените маски се најголемиот хит кај славните личности за ова лето?!
КАТЕГОРИЈА
Дали усогласените маски се најголемиот хит кај славните личности за ова лето?!

Маските станаа неизбежен дела од нашиот аутфит ова лето, но тие не се само за да ве заштитат. Се повеќе луѓето ги бираат маските кои одговараат и го надополнуваат нивниот изглед. 

Голем број на дизајнери почнаа да прават маски со различни патерни, чипки или бои, како би биле во тек со трендовите, но најновиот тренд е маски наменети за парови кои си одговараат. 

Можеби овој тренд отпрво изгледаше „cheesy“, но бидејќи се повеќе познати парови се одлучуваат за исти маски или маски кои си одговараат, производителите почнаа да произведуваат „за него и за нејзе“.

Ниту едно лето не поминува без бели панаталони! - Панталони Монако Бели
КАТЕГОРИЈА
Ниту едно лето не поминува без бели панаталони! - Панталони Монако Бели
Класични, едноставни, бели, панталоните Монако ќе бидат вашиот верен пријател ова лето!
Bella моден предлог: Лежерни летни панталони во свежа јаболко зелена боја - Панталони Монако
КАТЕГОРИЈА
Bella моден предлог: Лежерни летни панталони во свежа јаболко зелена боја - Панталони Монако
Понекогаш потребна е храброст за да го направите вистинскиот чекор. 
Модните ризици често се исплатат, а со панталоните Монако, сигурно ќе постигнете „wow“ ефект.  
Bella моден предлог за летните денови: Лежерна туника Монако
КАТЕГОРИЈА
Bella моден предлог за летните денови: Лежерна туника Монако
Разведрете си ги деновите со колоритна и весела облека. 
Наш моден предлог за ова лето е туниката Монако.
Лелеава летна комбинација со здолниште Монако лур жоржет
КАТЕГОРИЈА
Лелеава летна комбинација со здолниште Монако лур жоржет

Во духот на летото, свежи, силни и живи бои преставени преку уникатни, разлеани цветови. 

 

Блуза Монако лур
КАТЕГОРИЈА
Блуза Монако лур
Цветна фантазија исплетена од најубавите летни бои и дезени. Погледнете ја Блузата Монако лур.
Париската модна недела ќе биде дигитална оваа сезона
КАТЕГОРИЈА
Париската модна недела ќе биде дигитална оваа сезона

За прв пат во историјата Париската модна недела ќе биде дигитална ова лето.

Бермуди Монако лур
КАТЕГОРИЈА
Бермуди Монако лур
Идеалниот моден тренд за ова лето се дефинитивно бермудите. Bella во својот асортиман ви нуди бермуди во две бои, а овој пат ви ги претставуваме Монако лур.
4 асесоари кои ќе му дадат финален изглед на вашиот стајлинг
КАТЕГОРИЈА
4 асесоари кои ќе му дадат финален изглед на вашиот стајлинг
Кога повеќе слојното облекување не доаѓа во предвид, поледнете ги овие неколку идеи.
Bella неделен деловен изглед: Палто Монако и сукња Монако Лур
КАТЕГОРИЈА
Bella неделен деловен изглед: Палто Монако и сукња Монако Лур
Модното совршенство овој пат е одлично спакувано и ни доаѓа со новиот комплет на Bella: палтото и здолништето Монако лур. 
Историјата на популарниот дезен - полка дотс
КАТЕГОРИЈА
Историјата на популарниот дезен - полка дотс
Нема женско око кое не е вљубено во овој дезен.
5 генијални начини да користите тегови
КАТЕГОРИЈА
5 генијални начини да користите тегови
Можеби во последните три месеци приметивте дека кујната и не е така страшна вежбална.
Бермуди Монако лур
КАТЕГОРИЈА
Бермуди Монако лур
Модното лудило со бермудите го зафати целиост свет, а Bella не ја пропушта приликата да го воведе и кај нас. Веќе ги создаде бермудите Минт, кои стана вистински хит помеѓу дамите. Овој пат таа ни го претставува овој модел само во друга боја преку бермудите Монако. 
Блуза Рио твист
КАТЕГОРИЈА
Блуза Рио твист
Дали знаете што ви недостасува ова лето?
Новиот тренд -  ленениот материјал
КАТЕГОРИЈА
Новиот тренд - ленениот материјал
Дали знаевте дека лелениот материјал им бил толку многу вреден на античките Египјани што многу често го користеле и како валута?
Фустан Рио принт
КАТЕГОРИЈА
Фустан Рио принт
Завршете ја работната недела како што треба - лежерно и со стил.
Здолниште Рио
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Рио
Воведете умерена доза на сексапил во секојдневниот живот. Bella ви го претставува здолништето Рио кое ќе ви отвори нови хоризонти. 
Генијални модни финти на членовите на кралската фамилија
КАТЕГОРИЈА
Генијални модни финти на членовите на кралската фамилија
Веруваме дека сте се нашле во многу слични ситуации, каде не сте знаеле како да постапите правилно. 
Фустан Рио
КАТЕГОРИЈА
Фустан Рио
Летото нема да биде лето без фустанот Рио.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.