Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Најдобри подароци за трудници
КАТЕГОРИЈА
Најдобри подароци за трудници
Прво, да им честитаме на сите жени кои се во очекување на принова.
Здолниште Наполи
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Наполи
Oдлучете се за новото здолниште на Bella кое ќе ви покаже нова уникатна убавина на деловниот стил.
Како сами да си ги подрабите пантолоните ако тие ви се долги
КАТЕГОРИЈА
Како сами да си ги подрабите пантолоните ако тие ви се долги
Многу дами имаат пантолони кои им се омилени и многу добро им стојат, само што има еден мал проблем - премногу се долги.
Проблемот може да биде решен доколку носите високи потпетици, но што се случува кога одбивате да носите таков тип на обувки?
Неделен изглед за на работа - фустан Рио лидо и наметка Рио
КАТЕГОРИЈА
Неделен изглед за на работа - фустан Рио лидо и наметка Рио
Деловниот аутфит треба да нуди софистицираност, удобност и можност за трасформирање. 
Хари и Меган се најголемите кралски губитници
КАТЕГОРИЈА
Хари и Меган се најголемите кралски губитници
Согласно тврдењата на британски автор, Хари и Меган се прогласени за најголеми кралски губитници за време на пандемијата со коронавирусот.
7 најголеми трендови за обувки
КАТЕГОРИЈА
7 најголеми трендови за обувки
Дали сте подготвени повторно да облечете обувки со високи платформи?
Препознатливи модни елементи на комбинациите на Витни Хјустон
КАТЕГОРИЈА
Препознатливи модни елементи на комбинациите на Витни Хјустон
Овие никогаш нема да ги заборавите...
Туника Наполи
КАТЕГОРИЈА
Туника Наполи
Време е да ги отворите ширум вратите и со раширени раце го пречекате новиот тренд на светско ниво- змиулестиот принт. 
Кошула Наполи
КАТЕГОРИЈА
Кошула Наполи
На романтика никогаш и нема крај кога е во прашање дизајн на Bella.
Пантолони Наполи
КАТЕГОРИЈА
Пантолони Наполи
Доколку не сте сигурни со што точно сакате да се подновите, тогаш пантолоните Наполи се полн погодок.
Зошто?
- Бидејќи никогаш нема да погрешите со бели пантолони. 
Фустан Наполи
КАТЕГОРИЈА
Фустан Наполи
Внесете свежа енергија во вашето работно секојдневие. Одлучете се за фустанот Наполи.
Повеќе начини како да ја осветлите вашата кафена коса
КАТЕГОРИЈА
Повеќе начини како да ја осветлите вашата кафена коса
Зачувајте некоја од овие слики за понатамошна употреба.
Пантолони Анкона Гео
КАТЕГОРИЈА
Пантолони Анкона Гео
Исто како и туниката Анкона Гео така и панталоните Анкона Гео ќе ве остават без здив. Заљубете се повторно во уникатните комплети! 
Трендови на фустни за ова лето
КАТЕГОРИЈА
Трендови на фустни за ова лето
И покрај фактот што ова лето ќе изгледа поразлично, сепак тоа не значи дека не треба да мислиме на нашата гардероба и како тоа треба да изгледаме перфектно. Летото е долго и топло и поради тие причини фустаните се најпожелни за носење. Погледнете што ќе биде тренди оваа сезона.
Палто Наполи
КАТЕГОРИЈА
Палто Наполи
Убавината на пролетта е преточена во новото палто на Bella - палтото Наполи. 
Туника Анкона Гео
КАТЕГОРИЈА
Туника Анкона Гео
Патерни, патерни и само патерни! Ова се препораките на светските трендестери за престојната летна сезона. 
Како да го извлечете најдоброто од онлајн терапиите?
КАТЕГОРИЈА
Како да го извлечете најдоброто од онлајн терапиите?
Правилото за социјално дистанцирање се уште ваши, па терапевтите ни даваат најдобри совети како да се справиме со новата ситуација.
Идеи за вашите следни летни сандали
КАТЕГОРИЈА
Идеи за вашите следни летни сандали
Време е за шопинг, но овој пат на обувки.
Работи кои мислевме дека не се во мода, но повторно станаа ИН
КАТЕГОРИЈА
Работи кои мислевме дека не се во мода, но повторно станаа ИН
Светот се менува, а со него и модните трендови.
Магијата на новиот тренд - бермудите
КАТЕГОРИЈА
Магијата на новиот тренд - бермудите
Доколку редовно ги следиме модните вести, тогаш знаеме кој е најголемиот тренд за претстојниот период.
Блуза Минт
КАТЕГОРИЈА
Блуза Минт
Светските трендови наложуваат оваа сезона да преовладуваат ментол нијансите.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.