Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Блуза Минт трико
КАТЕГОРИЈА
Блуза Минт трико
Секоја дама во својот гардеробер треба да има барем една блуза која одговара буквално со се.
Блуза Анкона
КАТЕГОРИЈА
Блуза Анкона
Веќе се заљубивте во пантолоните Анкона и сте во потрага на посмирен горен дел?
Бермуди Минт
КАТЕГОРИЈА
Бермуди Минт
Отворете ја летната сезона со бермудите Минт. Навистина нема подобар начин од започнување на топлата работна недела со комотни пантолони.
Совети кои ќе ви помогнат при избор на велосипед
КАТЕГОРИЈА
Совети кои ќе ви помогнат при избор на велосипед
Во повеќето филмови од златната ера на Холивуд, велосипедите се вклучени во многу сцени каде се управувани од страна на жени.
Како еден дизајнер ги користи анимациските програми за висока мода
КАТЕГОРИЈА
Како еден дизајнер ги користи анимациските програми за висока мода
За време на пандемијата, модата стана уште повеќе дигитална.
Неколку винтиџ трендови кои ќе бидат актуелни ова лето
КАТЕГОРИЈА
Неколку винтиџ трендови кои ќе бидат актуелни ова лето
Овие работи се вредни за шопинг овој период, имајќи го во предвид покачувањето на температурите.
Фустан Минт линеа
КАТЕГОРИЈА
Фустан Минт линеа
Дамите ги обожуваат фустаните, а Bella секогаш гледа да ги задоволи нивните модни апетити.
Туника Минт
КАТЕГОРИЈА
Туника Минт

Туниките се омилените парчиња на дамите, а има и зошто. 

Тие се модерни, лесни за комбинирање и најважно од се многу комотни. 

Туника и пантолони Анкона
КАТЕГОРИЈА
Туника и пантолони Анкона
Светскиот тренд на лежерни парчиња кои наликуваат на најкомотната гардероба - пижами, на големо го тресат модниот свет.
Вински коктели кои се одлични за претстојниот летен период
КАТЕГОРИЈА
Вински коктели кои се одлични за претстојниот летен период
Виното важи за придружен пијалок.
Стилот на Дакота Џонсон
КАТЕГОРИЈА
Стилот на Дакота Џонсон
Сите комбинации на Дакота Џонсон се на чуден начин слични.
Најбараните модели од колекцијата Корал на попуст
КАТЕГОРИЈА
Најбараните модели од колекцијата Корал на попуст
Колекцијата Корал е полн погодок за ова лето. Таа е весела, со вибрантна корална нијанса која ќе го освежи и рестартира вашиот дневен изглед.
Бермуди Минт - најтренди модно парче за ова лето
КАТЕГОРИЈА
Бермуди Минт - најтренди модно парче за ова лето
Направете промена на модната деловна сцена и останете доследни на светските модни трендови.
Лимитирана елегантна колекција Кајла Лур на попуст
КАТЕГОРИЈА
Лимитирана елегантна колекција Кајла Лур на попуст
Bella секогаш ги следи светските трендови, а за да предизвика насмевка на лицата на своите потрошувачи ги намали цените на поголемиот дел од моделите.
Здолниште Минт
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Минт
Имајте безгрижни утра кога станува збор за вашата модна деловна комбинација со моделите од колекцијата Минт.
Идеи за подароци
КАТЕГОРИЈА
Идеи за подароци
Секоја дама во своето друштво сака да биде личноста која секогаш ги подарува најдобрите подароци.
Идеи за летни комбинации
КАТЕГОРИЈА
Идеи за летни комбинации
Иако големите летни планови можеби ви пропаднаа, тоа не значи дека не треба да се подновите со ново парче облека. 
Палто Минт
КАТЕГОРИЈА
Палто Минт
Bella ви го најавува летото со вежи нијанси. Погледнете ја нежната ментол боја на новото палто Минт.
Пролетни блузи и кошули на Попуст!!
КАТЕГОРИЈА
Пролетни блузи и кошули на Попуст!!
Не се сомневаме дека со нетрпение очекувате да дознаете кои производи се на попуст, па поради тие причини ви ги претставуваме блузите Кајла принт и Наоми принт, како и кошулите Капри црна и Капри сина. 
Искористете ги попустите во Bella. Комбинезони: Тренд за 2020
КАТЕГОРИЈА
Искористете ги попустите во Bella. Комбинезони: Тренд за 2020
Оние кои се облекуваат во Bella, секогаш се во чекор со светските модни трендови. Овој пат ги претставуваме комбинезоните Натали Лур и Кајла Лур како нов летен тренд. 
Лесни летни фризури
КАТЕГОРИЈА
Лесни летни фризури
Летото е пред нас и време е да го пречкаме со раширени раце, но и со нова фризура.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.