Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Минт
КАТЕГОРИЈА
Фустан Минт
Потенцирајте го свежиот изглед ова лето, носејќи го фустанот Минт
Рис Витерспун и многу други ѕвезди го носат овој моден додаток
КАТЕГОРИЈА
Рис Витерспун и многу други ѕвезди го носат овој моден додаток
Со причина е безвременска класика.
Кошула Калатеа Лур
КАТЕГОРИЈА
Кошула Калатеа Лур
Сте слушнале за кежуал елегантна облека? 
Блуза Калатеа Лур
КАТЕГОРИЈА
Блуза Калатеа Лур
Како да носите блуза во која изгледате супер дотерано? Новата блуза на Bella - Калатеа Лур е полн погодок за претстојните месеци.
Пролетни трендови кои е пожелно да ги следите и ова лето
КАТЕГОРИЈА
Пролетни трендови кои е пожелно да ги следите и ова лето
Ситуацијата со КОВИД-19 си го направи своето и на модното поле. Голем број на модни ревии се откажаа, а дизајнерските куќи се впуштија во производство на заштитни маски.
Неколку бои кои треба да ги испробате на вашиот следен педикир
КАТЕГОРИЈА
Неколку бои кои треба да ги испробате на вашиот следен педикир
Сезоната на сандалите официјално започна.
Здолниште Калатеа Лур
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Калатеа Лур
За момент напуштете го класичниот концепт на молив деловно здолниште и препуштете се на убавината на разбрануваниот и широко материјал на здолништето Калатеа Лур.
Фустан Калатеа Лур
КАТЕГОРИЈА
Фустан Калатеа Лур

Дали сте во потрага по совршениот фустан за следната свечена пригода? 

 

Модели на маски кои можете да ги нарачете онлајн
КАТЕГОРИЈА
Модели на маски кои можете да ги нарачете онлајн
Сите знаеме дека седењето дома е правилниот начин за спречување на ширењето на КОВИД - 19, но некогаш имаме потреба да завршиме некои обврски.
Палто Калатеа лур
КАТЕГОРИЈА
Палто Калатеа лур
Секое парче облека во Bella е уникатно само по себе. Овие парчиња се изработени за дами кои знаат да препознаат квалитет и висока мода.
Фустан Касија тегет Лур
КАТЕГОРИЈА
Фустан Касија тегет Лур
Зачекорете со самодоверба и дозволете лелеавиот модел на Касија тегет Лур да ја прикаже вашата модна смелост.
Кошула Касија Лур
КАТЕГОРИЈА
Кошула Касија Лур
Новата кошула Касија Лур, предвидена за многу тренди и фенси комбинации.
Блуза Касија лур
КАТЕГОРИЈА
Блуза Касија лур
Доколку ви се допадна моделот на Касија тегет лур, тогаш Bella ви подготви уште една блуза со истиот модел, но во различна нијанса.
Блуза Касија тегет Лур
КАТЕГОРИЈА
Блуза Касија тегет Лур

Кога и да посакате нешто сосидтицирано, уникатно, а сепак комотно, блузата Касија тегет Лур ќе ви биде секогаш при рака. 

Ова е парче кое вреди да го имате во вашиот гардеробер. 

Познати личности кои ја докажаа трансформативната моќ на шишките
КАТЕГОРИЈА
Познати личности кои ја докажаа трансформативната моќ на шишките
Промената на бојата во платинеста, црениот кармин се еден од многуте примери кои ја докажале моќта на трансформацијата, но сепак шишките се доминантни во оваа област. 
Наскоро... светскиот тренд и во продавниците на Bella
КАТЕГОРИЈА
Наскоро... светскиот тренд и во продавниците на Bella
Познатата политичарка самоуверено го продолжува трендот да изгледа фенси со сите работи што ги носи.
Погледнете го моделот на фустан во кој се заљубени Ријана, Кели Рипа и Џенифер Лопез
КАТЕГОРИЈА
Погледнете го моделот на фустан во кој се заљубени Ријана, Кели Рипа и Џенифер Лопез
Кафтаните се новиот ИН за оваа сезона. Тие се обожувани од страна на Кели Рипа, Џенифер Лопез, Ријана и многу други ѕвезди.
Пантолони Касија Лур
КАТЕГОРИЈА
Пантолони Касија Лур
Спремете се за розева ревоуција.. пристигна нивата колекција на Bella - Касија.
Палто Касија Лур
КАТЕГОРИЈА
Палто Касија Лур
Нова волшебна колекција во Bella! Погледнете ги уникатните, лелеави модели, создадени за целосно уживање и беспрекорни модни комбинации. 
Здолниште Касија Лур
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Касија Лур
Нема потреба повеќе светот да го гледате преку розеви очила, сега ќе може да го живеете во новата розева колекција на Bella.
Заштитете се себе си и луѓето околу вас со новите маски на Bella
КАТЕГОРИЈА
Заштитете се себе си и луѓето околу вас со новите маски на Bella

Здравјето на нашите потрошувачи е најважно, па затоа Bella се вклучува во борбата за заштита од коронавирусот преку подарување на бесплатни заштитни маски со секоја извршена продажба.  

Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.