Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
30% ПОПУСТ на Туника Натали и Туника Сохо бела
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на Туника Натали и Туника Сохо бела
Сте размислувале ли кое е идеалното парче облека за овој период од годината? 
7 најдобри решенија на градници кои може да се носат со специфични модели на фустани
КАТЕГОРИЈА
7 најдобри решенија на градници кои може да се носат со специфични модели на фустани
Иако за време на карантинските денови, ретко кој носи градник по дома, сепак добро е да знаеме каков модел ни е потребен за определени модели на облека.
30% ПОПУСТ на Марама Пула и Мантил Пула
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на Марама Пула и Мантил Пула
Дали сакате да го ожиевеете холивудскиот шмек на скопските улици?
Луси Хејл го обожува стилот на Џенифер Анистон
КАТЕГОРИЈА
Луси Хејл го обожува стилот на Џенифер Анистон
Сигурно сите од нас сме облекле нешто и сме сфатиле дека нашиот стајлинг многу потсетува на облеката од 90-те.
30% ПОПУСТ на пролетни Фустани Дакота Сатен, Виола, Сиена
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на пролетни Фустани Дакота Сатен, Виола, Сиена
Секоја дама се чувствува посамоуверено, полетно и прекрасно кога носи фустан. 
30% ПОПУСТ на Палта Медисон, Палма и Палма Лур
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на Палта Медисон, Палма и Палма Лур
Модерно и уникатно палто е она што и потребно на секоја дама во било кој период од годината. Ова парче облека е совршен дел од вашите деловни комбинации, но и вечерни излегувања.  
30% ПОПУСТ на блузите Пула Тегет 2, Сиена Трико Принт и Медисон Твист
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на блузите Пула Тегет 2, Сиена Трико Принт и Медисон Твист
И блузите си ги дочекаа своите 5 минути во поглед на намалени цени.
5 маски за косa кои можете да ги направите во домашни услови
КАТЕГОРИЈА
5 маски за косa кои можете да ги направите во домашни услови
Прочитајте ги овие рецепти, навистина се лесни за подготвка, а нудат одлични резултати.
5 модели на костими за капење кои ќе бидат хит оваа сезона
КАТЕГОРИЈА
5 модели на костими за капење кои ќе бидат хит оваа сезона
Трендот на висок струк продолжува, а летото е пред нас. Спремете се за најактуелните модели на костими за капење за оваа сезона.
30% ПОПУСТ на здолниште Палма и здолниште Сохо Тегет
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на здолниште Палма и здолниште Сохо Тегет
Овој пат на попуст се здолништата Палма и Сохо тегет. 
30% ПОПУСТ на Панталони Сохо тегет и Панталони Дакота тегет
КАТЕГОРИЈА
30% ПОПУСТ на Панталони Сохо тегет и Панталони Дакота тегет
Подгответе се за шопинг! 30% попуст на пролетната колекција во Bella.
Стилот на Дакота Џонсон
КАТЕГОРИЈА
Стилот на Дакота Џонсон
Една од најдобро облечените селебрити со сигурност е Дакота Џонсон.
Подгответе се за нов тренд - големи и широки бермуди
КАТЕГОРИЈА
Подгответе се за нов тренд - големи и широки бермуди
Без разлика дали сте фан или не, шорцевите повторно се во мода.
Модели од лимитирана серија со намалена цена
КАТЕГОРИЈА
Модели од лимитирана серија со намалена цена
Време е повторно да посветите внимание на вашиот стајлинг со тоа што ќе си приуштите некое парче од лимитираната колекција на Bella.
Кошула и Туника Сохо по супер намалена цена
КАТЕГОРИЈА
Кошула и Туника Сохо по супер намалена цена
Драги дами, спремете се за големо изненадување! Намалени цени на дел од пролетната колекција во Bella.
Пролетни фустани на намалување!!!
КАТЕГОРИЈА
Пролетни фустани на намалување!!!
Не постои лош ден за да си купите нов фустан, а овие денови се особено погодни поради тоа што Bella ви нуди 30% попуст на најубавите пролетни парчиња.
Попуст на вашите омилени палта Сохо и Сохо Тегет
КАТЕГОРИЈА
Попуст на вашите омилени палта Сохо и Сохо Тегет

Зарем не е време за ново палто? 

Никогаш не е доста од класични модни изданија кои ќе го заокружат вашиот стајлинг.

Како да добиете моден совет од стилистката на Никол Кидман?
КАТЕГОРИЈА
Како да добиете моден совет од стилистката на Никол Кидман?

Таа реши да нуди екслузивни совети за сите луѓе кои имаат потреба од ваква услуга за време на карантин? 

Дали сте за?

Уникатни модни парчиња по намалена цена од колекцијата Сохо
КАТЕГОРИЈА
Уникатни модни парчиња по намалена цена од колекцијата Сохо
Кардиганот Сохо или јакната Сохо плетена се благодети на модата, бидејќи тие не само што ќе ве заштитат од студот, туку и ќе ве направат да изгледате неодоливо прекрасно и стилски, дури и во ладниот период од годината.
Трендови за убави летни нокти
КАТЕГОРИЈА
Трендови за убави летни нокти
Колку повисоки температури, толку посветли нокти.
Вашите омилени мантили Сиена и Пула по намалена цена
КАТЕГОРИЈА
Вашите омилени мантили Сиена и Пула по намалена цена
Пролетта е непредвидлива и често има температурни варирања. Па, поради тие причини секоја дама треба да поседува барем еден универзален мантил кој ќе ја штити од ниските температури во пролетните утра и вечери, а кој ќе одговоара на секој нејзин аутфит. 
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.