Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Време е да го обновите вашиот гардеробер. Пролетно намалување на палто и панталони Сиена!
КАТЕГОРИЈА
Време е да го обновите вашиот гардеробер. Пролетно намалување на палто и панталони Сиена!
Секоја дама секогаш бара причина плус за шопинг. 
Интересни трендови за ова лето
КАТЕГОРИЈА
Интересни трендови за ова лето
Нова сезона, а тоа означува и нова гардероба. Не очекуваат зголемени температури, кои бараат полесна и пријатна облека.
Актуелни чанти за оваа сезона
КАТЕГОРИЈА
Актуелни чанти за оваа сезона
Пролетта најдобро може да се отслика преку добра чанта.
Здолништа во модерни бои кои ќе ја истакнат вашата женствена фигура
КАТЕГОРИЈА
Здолништа во модерни бои кои ќе ја истакнат вашата женствена фигура
Согласно светстките модни стандарди здолништата се најдобрите пријатели на успешните и деловните дами.
Лежерни пролетни блузи
КАТЕГОРИЈА
Лежерни пролетни блузи
Сончевите денови пристигнаа. Моментално го живееме најубавото годишно време. 
9 улоги на Кејт Бланшет за кои таа носела очила за сонце
КАТЕГОРИЈА
9 улоги на Кејт Бланшет за кои таа носела очила за сонце
Кејт Бланшет е позната по својата беспрекорна глума.
Фармерки Корал и Корал Тексас
КАТЕГОРИЈА
Фармерки Корал и Корал Тексас
Направете го вашиот следен петок најлежерен што може да биде. Сепак не заборавајте да изгледате средено без разлика на стилот што ќе го преферирате. 
Модели на сандали кои ќе бидат хит ова лето
КАТЕГОРИЈА
Модели на сандали кои ќе бидат хит ова лето
Летото набргу ни пристигнува. А со тоа целосно ќе се ослободиме од тешката гардероба.
Костими за деловни дами со уникатен крој
КАТЕГОРИЈА
Костими за деловни дами со уникатен крој
Замислете си деловен костим кој сакате да го поседувате. Сигурно тој треба да биде уникатен и посебен на свој начин, а сепак да е изразен низ призмата на деловните модни стандарди.
Неколку прашања и одговри поврзани со стриите
КАТЕГОРИЈА
Неколку прашања и одговри поврзани со стриите
Ако сметате дека некогаш можете да ги отстраните стриите - не се залажувајте, единствено нешто што можете да направите е да го намалите нивниот интезитет.
Трилери на Нетфликс кои ќе ве остават будни цела вечер
КАТЕГОРИЈА
Трилери на Нетфликс кои ќе ве остават будни цела вечер
Се досадувате? Тогаш време е да погледнете некој од вие филмови на Netflix. 
Жолтата боја доминира оваа сезона - Колекција Палма
КАТЕГОРИЈА
Жолтата боја доминира оваа сезона - Колекција Палма
Bella е вистински двигател кога станува збор за модата. 
Пролетни јакни Пула и Корал
КАТЕГОРИЈА
Пролетни јакни Пула и Корал

Иако пролетта е можеби најубавото годишно време, сепак не треба да ја потцените нејзината моќ за нагла промена на температурата. Поради тие причини, Bella ви поготви интересни јакни во прекрасни колоритни нијанси. Запознајте се со јакните Пула и Корал.

 

Неколку винтиџ трендови за претстојната сезона
КАТЕГОРИЈА
Неколку винтиџ трендови за претстојната сезона
Погледнете кои работи се вредни за купување оваа сезона.
Комбинезоните како моден тренд за цела 2020
КАТЕГОРИЈА
Комбинезоните како моден тренд за цела 2020

Сакате да бидете тренди и модерни во текот на целата година? 

Тогаш погледнете ги моделите на Bella, таа секогаш знае што е најдобро. 

Модните куќи дизајнираа заштитни маски за лице
КАТЕГОРИЈА
Модните куќи дизајнираа заштитни маски за лице
Сега се достапни и можете да ги нарачате онлајн, а со тоа да помогнете на здрвствените работници и независните дизајнерски куќи.
Уникатни модели на голем попуст само во Bella онлајн продавницата
КАТЕГОРИЈА
Уникатни модели на голем попуст само во Bella онлајн продавницата
Секоја дама заслужува уникатна гардероба, па така време е да си приуштите некој нов моден деликатес. 
Ретки слики од Меган Маркл кои досега не сте ги виделе
КАТЕГОРИЈА
Ретки слики од Меган Маркл кои досега не сте ги виделе
Од моментот кога Меган склучи брак со Принцот Хари, таа стана една од највлијателните личности во светот.
Безвременски блузи и кошули на попуст во Bella онлајн продавницата
КАТЕГОРИЈА
Безвременски блузи и кошули на попуст во Bella онлајн продавницата
Удобна, деловна, секојдневна, свечена... одберете блуза или кошула која ќе ги задоволи вашите желби. 
Сега овие парчиња можете да ги нарачате по намалени цени. 
Последни броеви и модели со попуст од изминатите колекции во Bella онлајн продавницата
КАТЕГОРИЈА
Последни броеви и модели со попуст од изминатите колекции во Bella онлајн продавницата

Време е за шопинг... време е за ПОПУСТИ!

Bella ви припреми големо изненадување со намалување на цените на гардеробата од изминатите колекции.

Дакота Џонсон стилски средена дури и во карантински денови
КАТЕГОРИЈА
Дакота Џонсон стилски средена дури и во карантински денови
Пред извесен период на улиците во Лос Анџелес беше забележана Дакота Џонсон и замислете таа изгледаше перфектно, дури и за време на карантинските денови.
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.