Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
КАКО ДО КОСА СО СОВРШЕН ВОЛУМЕН
КАТЕГОРИЈА
КАКО ДО КОСА СО СОВРШЕН ВОЛУМЕН
Косата има текстура, движење, се разбушавува и сама по себе изгледа секси. Но, за да го постигнете совршениот волумен, не значи дека треба да одите во екстреми. 
МОРСКА СОЛ ЗА ВАШАТА КОЖА, КОСА И НОКТИ
КАТЕГОРИЈА
МОРСКА СОЛ ЗА ВАШАТА КОЖА, КОСА И НОКТИ
Нашите тела содржат иста концентрација на минерали и хранливи состојки како и морската вода, па не е ни чудо што морската сол е природен сојузник кој го балансира, заштитува и ја одржува младоста на нашето тело и кожа. 
КОЈ Е ВАШИОТ ОБЛИК НА ТЕЛО?
КАТЕГОРИЈА
КОЈ Е ВАШИОТ ОБЛИК НА ТЕЛО?
Не секој тренд е за секој тип на тело, и тоа е сосема во ред! 
5 НАЧИНИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ САМОУВЕРЕНИ ВО ВРСКА СО ВАШИОТ СТИЛ
КАТЕГОРИЈА
5 НАЧИНИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ САМОУВЕРЕНИ ВО ВРСКА СО ВАШИОТ СТИЛ
Ако ви треба нешто кое ќе ви ја зголеми самодовербата во врска со вашиот личен стил, ова е вашиот среќен ден. Овие едноставни совети ќе ви помогнат да се чувствувате 100% сигурни во изборот.
МОДНИ ТРИКОВИ ЗА ЗАФАТЕНИ ДАМИ
КАТЕГОРИЈА
МОДНИ ТРИКОВИ ЗА ЗАФАТЕНИ ДАМИ
Секој кој вели дека добриот изглед секогаш чини многу, греши. Можете да изгледате фантастично без да потрошите мало богатство. Се прашувате како?
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВАШИТЕ СТАПАЛА КОГА НОСИТЕ ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
КАТЕГОРИЈА
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВАШИТЕ СТАПАЛА КОГА НОСИТЕ ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
Го знаете она непријатно чувство - кога облекувате штикли и излегувате, а во истиот момент би сакале да ги соблечете? 
СОВРШЕНИОТ ПАР ЦРНИ ПАНТАЛОНИ
КАТЕГОРИЈА
СОВРШЕНИОТ ПАР ЦРНИ ПАНТАЛОНИ
Познато ви е чувството кога пробувате нов пар панталoни и тие изгледаат совршено слеани на вас, со линија која моментално прави да изгледате повитки и повисоки? Тоа е совршениот пар панталони кои секоја жена треба да ги има во гардероберот.
КАКО НАЈБРЗО ДА ИСПЕГЛАТЕ КОШУЛА
КАТЕГОРИЈА
КАКО НАЈБРЗО ДА ИСПЕГЛАТЕ КОШУЛА
Пеглањето ретко е задоволство, но со вистинските трикови може да биде брзо и лесно. 
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.