Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Последни броеви и модели со попусти во Bella онлајн продавницата
КАТЕГОРИЈА
Последни броеви и модели со попусти во Bella онлајн продавницата
Дали сте заинтересирани да си купите нов фустан од колекциите на Bellа?
5 нови накит трендови
КАТЕГОРИЈА
5 нови накит трендови
Од вибрантни бои, па се до нови дизајни, без разлика за што ќе се одлучите вие сигурно нема да погрешите.
Последни броеви и модели од изминатите колекции во Bella онлајн продавницата
КАТЕГОРИЈА
Последни броеви и модели од изминатите колекции во Bella онлајн продавницата
Искористете ја шансата да си купите ново парче облека, така што ќе си приуштите некој од моделите од изминатите колекции по намалени цени. Но побрзајте, останати се уште неколку броеви од истите.  
Трендот кој не го предвидовте - Големи јаки
КАТЕГОРИЈА
Трендот кој не го предвидовте - Големи јаки
Доколку чантите се намалуваат, овој детаљ на кошулите очигледно се повеќе расте.
Последна шанса да си купите капут во Bella
КАТЕГОРИЈА
Последна шанса да си купите капут во Bella
Дали сте размислувате дека можеби овој период е најдобар за подновување со капут кој ќе ви служи за следната сезона?
9 идеи кои одлично ќе се вклопат во вашиот деловен стил
КАТЕГОРИЈА
9 идеи кои одлично ќе се вклопат во вашиот деловен стил
Секој од овие предлози одлично ќе изгледа на вашиот работен стајлинг во претстојниот период.
Вашите омилени пролетни фустани на Велигденски попуст во Bella онлајн шоп
КАТЕГОРИЈА
Вашите омилени пролетни фустани на Велигденски попуст во Bella онлајн шоп
Уживајте го најубавиот празник оваа пролет во кругот на најблиските, а сепак средени и облечени во прекрасен фустан.
Бела Хадид модно не изненади со поврат на повеќе котраверзни модни трендови
КАТЕГОРИЈА
Бела Хадид модно не изненади со поврат на повеќе котраверзни модни трендови
Можеби Бела има наумено нешто....
Џинсот е секогаш ин
КАТЕГОРИЈА
Џинсот е секогаш ин
Конечно причина зошто да носите повторно пантолони.
Попусти во Bella: Комбинезони Кајла лур и Натали Лур
КАТЕГОРИЈА
Попусти во Bella: Комбинезони Кајла лур и Натали Лур

Подновете се со два нови комбинезони кои ќе можете да ги носите во текот на целата година. 

Bella ви ги претставува Кајла лур и Натали лур по пониски цени! 

20% попуст на мантил Сиена и мантил Пула
КАТЕГОРИЈА
20% попуст на мантил Сиена и мантил Пула
Драги дами, верувале или не, Мантилите Сиена и Пула се на 20% попуст уште 2 дена.
Вашите омилени пантолони на Велигденски попуст
КАТЕГОРИЈА
Вашите омилени пантолони на Велигденски попуст
Голем бран на попусти на онлајн продавницата на Bella.
Пронајдете ги вашите омилени панталони по пониски цени!
Вистината за ролерите за лице
КАТЕГОРИЈА
Вистината за ролерите за лице
Дали некогаш сте се запрашале што ни прават ролерите за лице на нашата кожа?
Омиленото парче облека на Гвинет Палтроу во 90те можете да го носите и сега
КАТЕГОРИЈА
Омиленото парче облека на Гвинет Палтроу во 90те можете да го носите и сега
Станува збор за вистинска модна класика.
Вашите омилени палта на Велигденски попуст
КАТЕГОРИЈА
Вашите омилени палта на Велигденски попуст

Велигденски попуст од 20% во онлајн продавницата на Bella!

Време да си приуштите некое палто кое сега можете да го купите за намалена цена.

Фустан Медисон со 20% попуст
КАТЕГОРИЈА
Фустан Медисон со 20% попуст
Подгответе се за големо пролетно изненадување...
На веб страницата на Bella ве очекуваат големи попусти!
Кошула Капри црна
КАТЕГОРИЈА
Кошула Капри црна
Како да ги носите вашите стари парчиња облека, а притоа да им дадете свеж изглед и да ги разиграте со нешто ново? 
Пантолони Капри тегет
КАТЕГОРИЈА
Пантолони Капри тегет

Пантолоните се одлична можност за доследно да ја практикувате деловната мода.

Bella во својот асортиман секогаш ви нуди различни пантолони, погодни за секоја сезона, пригода и професија. 

Кои се модните трендови кои владеат на модните писти оваа сезона?
КАТЕГОРИЈА
Кои се модните трендови кои владеат на модните писти оваа сезона?
Парчињата облека кои беа претставени на ревиите пред неколку месеци конечно си го најдоа своето место на излозите.
Фустан Наоми
КАТЕГОРИЈА
Фустан Наоми

Сега е погодно време за обнова на гардеробата. Bella ви го препорачува фустанот Наоми.

Наоми е фустан по кој ќе станете прпеознатливи и ќе се разликувате од другите.

Nov Bella Loyalty Klub 2020
КАТЕГОРИЈА
Nov Bella Loyalty Klub 2020

За да ја наградиме довербата на нашите редовни потрошувачи овозможивме одредени поволности и промоции за нашите најлојални клиенти. Bella Клубот е клуб за лојалност преку кој неговите членови со купување на производи во Bella (продажните салони и онлајн) се стекнуваат со поволности изразени во попусти на следните купувања, како и промоции кои ќе важат за членовите на Bella Клуб.

Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.