Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Чорапите се повторно ИН
КАТЕГОРИЈА
Чорапите се повторно ИН
Ова е асесоарот кој ќе доминира во претстојната пролет.
Koшула Капри сина
КАТЕГОРИЈА
Koшула Капри сина
Модниот бум кој го направи новата колекција на Bella повторно продолжува. На ред е кошулата Капри сина.
Блуза Наоми Лукс
КАТЕГОРИЈА
Блуза Наоми Лукс
На префинетоста и нема крај со блузата Наоми лукс.
Комбинезон Наоми
КАТЕГОРИЈА
Комбинезон Наоми

Неодоливо сексапилно и уникатно парче облека... тоа е комбинезонот Наоми!

Посетете ја нашата веб страна, направете онлајн нарачка и за неколку дена ќе можете да го вклучите во вашиот моден репертоар.

5 начини како да носите марама
КАТЕГОРИЈА
5 начини како да носите марама
Кој вели дека чистењето за време на карантин не може да биде забавно?
Блуза Наоми принт
КАТЕГОРИЈА
Блуза Наоми принт
Вашата омилена блуза е веќе стара, износена и досадна? Сакате нова блуза која ќе го заземе ова место?
Здолниште Наоми
КАТЕГОРИЈА
Здолниште Наоми

Се шти ви е потребно е добро здолниште и модниот свет ќе биде ваш.

Ви го претставуваме здолништето Наоми, кое ќе го направи овој предизвик едноставен. возможен и лесен. Новото здолниште од последната колекција на Bella ќе ве зашемети со својата едноставна префинетост.

Палто Наоми
КАТЕГОРИЈА
Палто Наоми

Пролетта е свежа и поради тие причини време e да размислите за некое ново палто.

Bella има одличен моден предлог за вас. Ви го претставуваме палтото Наоми.

Оваа пролет во знакот на 40-те
КАТЕГОРИЈА
Оваа пролет во знакот на 40-те
Веднаш впуштете се во потрага по вашите нови ретро чорапи.
Фустан Пула
КАТЕГОРИЈА
Фустан Пула
Магијата на пролетта пристина, а со тоа и цветниот фустан на Bella - Пула.
Меган Маркл го обожува овој пролетен тренд за фустани
КАТЕГОРИЈА
Меган Маркл го обожува овој пролетен тренд за фустани
Јавните појавувања на Меган Маркл се повеќе ќе се намалат, особено сега кога се откажаа од кралските должности.
Лежерна викенд комбинација - блуза Пула тегет со фармерки Корал
КАТЕГОРИЈА
Лежерна викенд комбинација - блуза Пула тегет со фармерки Корал

Сакате да доловите лежерен, но истовремено отмен изглед? 

Тогаш вие ја имате добитната комбинација - блузата Пула тегет и фармерките корал. 

Модни парови кои ја одбележаа изминатата година
КАТЕГОРИЈА
Модни парови кои ја одбележаа изминатата година
Оваа година тие ја одбележаа со беспрекорен стил. Префинета облека и усогласени модни парчиња се само една од прилините поради кои тие се најдоа на оваа листа.
BELLA ONLINE SHOP: Поблиску до совршените пролетни модни парчиња
КАТЕГОРИЈА
BELLA ONLINE SHOP: Поблиску до совршените пролетни модни парчиња

Со задоволство Ви најавуваме дека „Bella“ официјално започнува со ONLINE SHOP кој ќе можете да го посетите на следниот линк.
Имате можност да си ги купите сите нови колекции од пролетната сезона, како и одредени парчиња од изминатите сезони.Регистрирајте се и добијте -5% ПОПУСТ на првата порачка тука 

Најдобрите домашни папучи за оваа сезона
КАТЕГОРИЈА
Најдобрите домашни папучи за оваа сезона
Бидејќи повеќето луѓе работат од дома или седат во своите домови за време на пандемијата со корона вирусот, повеќето од вас сме облечени во пижами, тренерки и слична комотна гардероба.
Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Палто Кајла лур и пантолони Кајла
КАТЕГОРИЈА
Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Палто Кајла лур и пантолони Кајла

Сакате да бидете во тек со светските модни трендови?

Многу е едноставно и лесно. Следете ги колекциите на Bella и вие секогаш ќе сте во согласност со модните стандарди. 

Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Здолниште Кајла лур
КАТЕГОРИЈА
Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Здолниште Кајла лур
Дали сте расположени за мала промена во вашиот имиџ?
Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Здолниште Кајла
КАТЕГОРИЈА
Ројал Блу, бојата на 2020 во пролетните модни парчиња на Bella: Здолниште Кајла
Пролетта почна, а со тоа и вашата модна слобода за поигрување со бои и дезени. Bella ви го претставува следниот тренд во поглед на боите: ројал сината нијанса.
Најновото модно алтер его на Лејди Гага
КАТЕГОРИЈА
Најновото модно алтер его на Лејди Гага
Оваа недела Лејди Гага објави дека го одложува објавувањето на нејзиниот нов албум, како последица на состојбата на корона вирусот на светско ниво. Нејзиниот последен албум ќе биде објавен покасно оваа година.
Познат пар од Њујорк го претвори карантинот во модна фантазија
КАТЕГОРИЈА
Познат пар од Њујорк го претвори карантинот во модна фантазија
Познатиот фотограф од Њујорк својата креативна фантазија ја преточува преку слики.
Блуза Кајла принт
КАТЕГОРИЈА
Блуза Кајла принт
Пролетта е магична, топла и расположена за кежуал парчиња облека. 
Неделен Советник
Бидете први што ќе дознаат за новите модели, ексклузивни понуди и најновите модни новитети.
Неделен Деловен Изглед
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.