Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Bella Spring Royal
Фустан Урбан
2,990.00 ДЕН.
Панталони Марго тегет
1,490.00 ДЕН.
Панталони Ида тегет
1,990.00 ДЕН.
Панталони Морена
1,990.00 ДЕН.
Фустан Лили
4,290.00 ДЕН.
Фустан Прима вера црна
2,990.00 ДЕН.
Фустан Бери ред
3,290.00 ДЕН.
Фустан Хана
1,890.00 ДЕН.
Сукња Валентина шарена
2,190.00 ДЕН.
Панталони Марго
2,390.00 ДЕН.
Панталони Емили
1,790.00 ДЕН.
Панталони Кенија
2,790.00 ДЕН.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.