Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Монтка Џамп нејви
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви
Монтка Џамп нејви

Капути, Мантили и Јакни

Монтка Џамп нејви

4,990.00 ДЕН.
-50.1%
2,490.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Полиестер
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent