Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Капут Кенеди сив
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив
Капут Кенеди сив

Капути, Мантили и Јакни

Капут Кенеди сив

7,690.00 ДЕН.
-40.31%
4,590.00 ДЕН.
Одберете величина
75%Полиестер
25%Волна
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent