Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Сенди црно
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно
Палто Сенди црно

Палта

Палто Сенди црно

4,290.00 ДЕН.
-23.31%
3,290.00 ДЕН.
Одберете величина
59%Памук
38%Полиестер
3%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent