Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Флорист лежр беж
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж
Палто Флорист лежр беж

Палта

Палто Флорист лежр беж

2,990.00 ДЕН.
Одберете величина
70%Полиестер
30%Памук
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent