Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Хејзл лур букле
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Палто Хејзл лур букле
Палто Хејзл лур букле
Палто Хејзл лур букле
Палто Хејзл лур букле
Палто Хејзл лур букле

Палта

Палто Хејзл лур букле

6,290.00MKD
Одберете величина
100%Полиестер+лурекс
Постава:
100%Вискоза
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent