Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Сноу лур
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур
Палто Сноу лур

Палта

Палто Сноу лур

4,990.00MKD
Одберете величина
65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent