Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Сенди анимал принт
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт
Сукња Сенди анимал принт

Сукњи

Сукња Сенди анимал принт

2,790.00 ДЕН.
-43.01%
1,590.00 ДЕН.
Одберете величина
50%Полиестер
50%Ацетат
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent