Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Чупет лур
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур
Сукња Чупет лур

Сукњи

Сукња Чупет лур

2,190.00 ДЕН.
-13.7%
1,890.00 ДЕН.
Одберете величина
65%Полиестер
33%Вискоза
2%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent