Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Блек орхид дезен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен
Фустан Блек орхид дезен

Фустани

Фустан Блек орхид дезен

4,690.00 ДЕН.
Одберете величина
Материјал 1:
100%Вискоза
Материјал 2:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent