Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Блек орхид дуо
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо
Фустан Блек орхид дуо

Фустани

Фустан Блек орхид дуо

3,690.00 ДЕН.
Одберете величина
60%Полиестер
35%Вискоза
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent