Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Лија минт
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт
Фустан Лија минт

Фустани

Фустан Лија минт

4,690.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Вискоза
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent