Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Лија греј
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј
Фустан Лија греј

Фустани

Фустан Лија греј

4,690.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Рајон
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent