Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Блуза Блек орхид  твист
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист
Блуза Блек орхид  твист

Блузи и Кошули

Блуза Блек орхид твист

1,890.00 ДЕН.
Одберете величина
Преден дел:
100%Полиестер
Заден дел:
97%Вискоза
3%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent