Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Кошула Шифер блек принт
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт
Кошула Шифер блек принт

Блузи и Кошули

Кошула Шифер блек принт

2,490.00MKD
Одберете величина
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent