Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Блуза Сизи вискоза
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза
Блуза Сизи вискоза

Блузи и Кошули

Блуза Сизи вискоза

2,490.00 MKD
-30.12%
1,740.00MKD
Одберете величина
100%Вискоза
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent