Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Маска за млади Снегулка црвена S
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Маска за млади Снегулка црвена S
Маска за млади Снегулка црвена S
Маска за млади Снегулка црвена S

Додатоци

Маска за млади Снегулка црвена S

100.00 ДЕН.
Одберете величина
Надворешен материјал:
100%Памук
Внатрешен материјал:
100%Памук
За повеќекратна употреба
Да се исперат пред употреба
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent